rozšířené vyhledávání ...

Mobilní verze

mobilní verze www

7.2.2015 Limonadovy Joe

V sobotu dne 07. února 2015 v 19.00hod. sehrál ochotnický divadelní soubor s názvem DíRa v sále kulturního domu v Dětřichově nad Bystřicí na horách v Jeseníkách reprízu představení Limonádový Joe na motivy známého filmu pod vedením režisérky Mgr. Miroslavy Ježkové - ředitelky místní ZŠ.
Tato komedie byla uvedena na základě úspěšného ohlasu hry, která měla premiéru v minulém roce na Dnech obce. Ochotníci ji poté sehráli na pozvání  i v okolní obci Kněžpole. Sobotní reprízu v Dětřichově navštívilo v sále asi 80 místních občanů i dětí i návštěvníků ze sousedství. Všichni se od srdce pobavili humornými scénkami a ocenili umělecký výkon herců v krásných kostýmech i pistolnické a taneční kreace! Diváci ochotně dobrovolně přispěli do malé pokladničky symbolickými částkami na zakoupení nové opony. Hodinové představení bylo provázeno smíchem publika nejen dospělých ale i dětí a mládeže a častým potleskem! Na konci sklidilo všech deset herců a hereček velký aplaus a lidé vyjádřili své poděkování ochotníkům, na které jsou náležitě pyšní! Divadelní soubor DíRa již připravuje do budoucna další nápady na vystoupení!